Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik je deset mínus pět?

20.03.2017 Miloslav Hlavsa MHtv@centrum.cz

Dobrý den, nejdřív citát, nalezený na internetu: „Nejde mi do hlavy, proč jedna ošetřovatelka nadojí v průměru přes sedm litrů a proč jiná tři. V tom musí něco být. Já být tak mladá, tak nebudu v noci ani spát, dokud bych tomu nepřišla na kloub,“ říká Ukrajinka Zagladová, žena s černým šátkem uvázaným na hlavě. Hrdinka socialistické práce a poslankyně Nejvyššího sovětu SSSR radila Táborským a zemědělcům v JZD Skrýchov s hromádkami hnoje i dojivostí 17. listopadu 1962. Mám o té návštěve 16mm film, podle všeho by se tam našel mnohý váš občan - neb dnes spíš asi potomci tech, co tenkrát byli na filmu zachyceni, takže spíš pro vzpomínku. Chcete ho? Zadarmo. Ozvěte se, prosím. M. Hlavsa 775610315

12.02.2011 Jiří jiri@gmail.com

Though it come to the last, I shall still go before thee thy pilot." "And when thou art so gone before—if that ever befall—then ere I can follow, thou must still appear to me.